Kursy Online

Dlaczego nasi Kursanci tak chętnie uczestniczą w kursach online?

Ponieważ każde zajęcia to pełne przygód spotkanie z językiem i kolegami. To pełnowartościowe i ciekawe lekcje.

W obecnym czasie – kiedy świat wielu z nas odwrócił się o 180 stopni, rozumiemy jak ważną rolę mamy do spełnienia jako branża edukacyjna. Mamy za zadanie zapewnić dzieciom dostęp do edukacji oraz stworzyć okazję do spotkań z rówieśnikami, których tak bardzo im teraz brakuje. Jednocześnie bardzo dbamy, żeby kursy online były pełnowartościowe, skuteczne i angażujące.

 

Rozumiemy jednak, że taka forma kursu może wzbudzać pewne obawy: Czy dziecko skorzysta? Czy wytrzyma na takich zajęciach? Czy to w ogóle skuteczne?

3 razy i więcej TAK. Stawiamy na dobre, pełnowartościowe lekcje, do których bardzo starannie się przygotowujemy. Nasi lektorzy są bardzo dobrze przygotowani do takiej formy pracy zarówno pod względem metodycznym, jak i technologicznym.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w obecnej sytuacji, wybór zajęć online to coś więcej niż tylko zwykłe zapisanie siebie lub dziecka na kurs. Warto wybrać szkołę, która ma wypracowaną i sprawdzoną metodę pracy online.

Co warto o nas wiedzieć?

 • zajęcia online prowadzimy już od 2015 roku
 • zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym, kursanci są w kontakcie z lektorem i resztą grupy „na żywo”
 • korzystamy ze sprawdzonej, pewnej platformy, dającej ogromne możliwości
 • nasi kursanci bardzo lubią te zajęcia pozwalające im odkrywać nowe możliwości jakie daje nam Internet

Podkreślamy również, że projekt online jest przygotowany i sprawdzony pod każdym względem:

 • mamy opracowaną metodykę prowadzenia takich zajęć
 • nasi lektorzy są przeszkoleni w pracy online na zajęciach indywidualnych i grupowych
 • na bieżąco monitorujemy jakość zajęć
 • dzieci mają ze sobą kontakt, co w obecnej sytuacji jest na wagę złota
 • nie tracą kontaktu z językiem

Warto wiedzieć, że po zawieszeniu zajęć stacjonarnych, 95% naszych Kursantów korzysta z zajęć online. Co ważne, pozostałe 5% kursantów nie korzysta z takiej formy zajęć wyłącznie z przyczyn technicznych lub logistycznych.

Jakie kursy oferujemy?

 • język angielski grupowy dla dzieci (poziom szkoły podstawowej) – kursy mające na celu wspomaganie nauki oraz realizację programu powiązanego z programem szkolnym

 • korepetycje język angielski, język francuski (zakres szkoły podstawowej i liceum) – indywidualna lekcja z lektorem na temat zgłoszony przez ucznia, termin ustalany indywidualnie. Lekcje mające na celu wyjaśnienie zagadnienia, wskazówek do dalszej pracy. W ramach lekcji istnieje możliwość przesłania lektorowi pracy/zadań do konsultacji. UWAGA! Lektorzy nie odrabiają lekcji za uczniów! Udzielają wskazówek, ewentualnie zaznaczają miejsca wymagające poprawy.

 • język angielski grupowy dla dorosłych (poziom początkujący) –niezbędnik na każdą okazję (nauczysz się mówić, rozmawiać, zachowywać się w podstawowych sytuacjach, które spotykasz na co dzień i w podróży (bo kiedyś znowu będziemy podróżować)

 • język francuski grupowy dla dorosłych (poziom początkujący) – przeszedł Ci kiedyś przez głowę ten szalony pomysł, żeby pouczyć się języka francuskiego? teraz już nie ma wymówek (odkryjesz piękno tego języka, odczarujesz stereotypy na jego temat, no i porozmawiasz w najpiękniejszym języku świata)

 • język angielski indywidualny dla dorosłych  – dla wszystkich ceniących sobie w 100% spersonalizowane zajęcia, „kurs szyty na miarę”

Zapisuję się / dziecko na kurs online: